Detta skrev jag i September 2012

Jaså det gör du

Friday 28 September 2012 kl. 17:06

Jaså det gör du

Vill också ha vattenmelontandkräm och banantandborste

Friday 28 September 2012 kl. 10:46

Vill också ha vattenmelontandkräm och banantandborste

Hahaha

Friday 28 September 2012 kl. 09:53

Hahaha

Sociala medier-besatt

Tuesday 25 September 2012 kl. 18:07

Sociala medier-besatt

Sötrumpa

Monday 24 September 2012 kl. 17:34

Sötrumpa

Jaga katten

Monday 24 September 2012 kl. 09:44

Jaga katten

I dockhuset på Bvc

Thursday 20 September 2012 kl. 09:35

I dockhuset på Bvc

Den nakna kocken

Tuesday 18 September 2012 kl. 19:29

Den nakna kocken

Ofräscht?

Tuesday 18 September 2012 kl. 19:24

Ofräscht?

Äntligen jeansrumpa!

Tuesday 18 September 2012 kl. 08:38

Äntligen jeansrumpa!

Luktar så jävla gott denna serie!

Monday 17 September 2012 kl. 19:55

Luktar så jävla gott denna serie!

Succé!

Monday 17 September 2012 kl. 12:09

Succé!

Monkey fever!

Friday 14 September 2012 kl. 18:06

Monkey fever!

Så jävla gott med sten

Wednesday 12 September 2012 kl. 12:30

Så jävla gott med sten

Trillar nästan av pinn

Sunday 9 September 2012 kl. 20:28

Trillar nästan av pinn

Sömnen är hennes fiende

Sunday 9 September 2012 kl. 16:10

Sömnen är hennes fiende

Kvällspass på körskolan

Wednesday 5 September 2012 kl. 17:33

Kvällspass på körskolan

Hipster?

Tuesday 4 September 2012 kl. 14:07

Hipster?

Tack för tipset!

Monday 3 September 2012 kl. 23:09

Tack för tipset!

Rymmer från sovstunden

Monday 3 September 2012 kl. 11:24

Rymmer från sovstunden

Kan men vill inte sova

Sunday 2 September 2012 kl. 19:16

Kan men vill inte sova

Tvingas sova i bilen, butterläpp

Sunday 2 September 2012 kl. 17:58

Tvingas sova i bilen, butterläpp

Lotta har messat med min dator, kommer ej ifrån detta läge

Sunday 2 September 2012 kl. 11:02

Lotta har messat med min dator, kommer ej ifrån detta läge

Körskola

Saturday 1 September 2012 kl. 14:08

Körskola