VAD GÖR JAG NU????

Det här är på riktigt. Hjälp mig nu. Framtiden kan inte ens kolla på mig. Burka känns plötsligt… inte alls så långt borta. VAD GÖR JAG NU???

11 kommentarer på “VAD GÖR JAG NU????”

  1. tito frez skrev:

    hej hej
    riktigt kul he he, så om du verkligen behöver hjälp ring gärna imorgon så fixar vi det!!
    vill gärna hjälpa dig
    ching chong
    tito frez
    titoshairstudio

  2. sanna skrev:

    en ny blekning?

  3. Margret skrev:

    haha, stackars den där praktikanten.

  4. peter skrev:

    haha, du ser ut som en tant

  5. Märta skrev:

    Stora smycken och en matchande attityd? Annars massa schampo och balsam och funkar inte det så en färgning med nån gulblond nyans?

  6. Papiljott skrev:

    Antingen lägger du lite blekning på rubbet och låter den sitta i typ 1 minut, eller så packar du in håret i inpackning efter inpackning, gärna en proteinrik sådan och så går det bort så smångingom. Ask-toner försvinner supersnabbt.

  7. Anastelle skrev:

    Tack papiljott!! Nu ligger jag här med inpackning efter att ha tvättat håret nio gånger. Det börjar faktiskt blekna.

  8. praktikanten skrev:

    ahhhh, jag ska aldrig ge dig tips dig :/ Den där försäljaren måste ha lurat dig, du fick nått annat i tuben. (Men nu ser det riktigt bra ut tycker jag)

  9. Margret skrev:

    kul att praktikanten skyller ifrån sig. herregud.

  10. Miss Baglady skrev:

    OJDÅ :)

  11. praktikanten skrev:

    Skyller ifrån mig, varför skulle jag luras.

Skriv en kommentar, hörru!